بهترین کلینیک آر اف واژینال مشهد | دکتر دیانا حسینی

درمان مشکلات واژن با آر اف واژینال در مشهد

آر اف واژینال می تواند به بازسازی بافت پوشاننده دیواره های واژن و عضلات کف لگن کمک کند. کلاژن و الاستین را بازسازی می کند، جریان خون را بهبود می بخشد و رطوبت واژن را افزایش می دهد. بیشتر بانوانی که آر اف واژن در مشهد را در کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی انجام داده اند ، متوجه می‌شوند که واژن‌شان چرب‌تر است، رابطه جنسی لذت‌بخش‌تر می‌شود، و دیواره‌های حجیم‌تر بهتر می‌توانند از مثانه شما حمایت کنند که این برای شما اگر برای مدت طولانی از نشت ادرار یا بی‌اختیاری ادراری رنج می‌برید، خبر خوبی است.

ممکن است به نظر برسد که هیچ کاری نمی توانید در مورد علائم و مشکلات متعدد پیش آمده در ناحیه واژن مرتبط با زایمان یا یائسگی انجام دهید. تغییرات در بافت واژن در این زمان‌ها می‌تواند بر همه چیز تأثیر بگذارد ، از از دست دادن کنترل مثانه گرفته تا کاهش حس و لذت در هنگام رابطه جنسی.

ما درک می کنیم که چگونه این مشکلات می توانند تأثیرات زیادی بر زندگی روزمره شما داشته باشند . به همین دلیل به شما درمان با دستگاه آر اف واژینال را پیشنهاد میکنیم. درمانی پیشرفته که نتایج چشمگیری را برای بسیاری از بانوان به ارمغان آورده است. مانند پوست صورت، بافت واژن نیز تقریباً به طور قطع تغییر خواهد کرد. 

مزایای آر اف واژن در مشهد - دکتر دیانا حسینی

ممکن است در بارداری، بعد از زایمان یا در حین یائسگی و بعد از آن بافت واژن دچار تغییرات متعددی شود که شما متوجه تفاوت آن نسبت به قبل میشوید. اگرچه نمی‌توانید این تغییرات را ببینید زیرا در داخل واژن رخ می‌دهند، اما میتوانید آن‌ها را حس کنید. این تغییرات می‌توانند همه چیز را از از دست دادن کنترل مثانه گرفته تا کاهش احساس و لذت در طول رابطه جنسی تحت تأثیر قرار دهند.

حتی اگر تغییراتی که یک زن تجربه می کند نسبتاً کوچک باشد، می تواند تأثیر زیادی بر اعتماد به نفس او داشته باشد. ما بر این باوریم که همه باید قدرت داشته باشند تا بهترین احساس خود را داشته باشند.  به همین دلیل است که کلینیک ما مشتاق یافتن راه های موثر برای درمان این مشکلات است.

بهترین کلینیک آر اف واژینال مشهد

اگرچه تمرینات کف لگن می‌تواند برای بی‌اختیاری ادرار خفیف بسیار مفید باشد، اما زمانی که به تنهایی مورد استفاده قرار می‌گیرد، همیشه مفید واقع نمیشود ، به خصوص اگر از نشت شدید ادرار رنج می‌برید.  در این موارد، آر اف واژینال در مشهد می تواند یک راه حل غیرجراحی و بدون هورمون بسیار موثر باشد.

آیا آر اف واژینال موثر است ؟

آر اف واژینال یک درمان جدید و مهم است که اکثر شرایط مرتبط با نازک شدن یا ضعیف شدن دیواره های واژن، به ویژه بی اختیاری ادرار را بهبود می بخشد.

در کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی ، مسترکورس جراحی زیبایی زنان از آمریکا، انجام آر اف واژینال در مشهد با بالاترین سطح نتیجه گیری برای شما بانوان عزیز انجام میشود.

مزایای آر اف واژینال مشهد

مزایای آر اف واژینال :

  • درمان سریع و موثر
  • بدون نیاز به بیهوشی
  • درمان با حداقل خطر و عوارض جانبی
  • آر اف واژینال یک گزینه بدون هورمون برای علائم یائسگی است، به خصوص اگر مبتلا به سرطان سینه هستید.

چه چیزی باعث کاهش سلامت واژن بانوان می شود؟

با گذراندن دوره پیش یائسگی یا یائسگی، کاهش سطح استروژن باعث نازک شدن و شل شدن دیواره های واژن می شود که به عنوان آتروفی واژن شناخته می شود. حدود 50 درصد از بانوان در این دوران بی اختیاری ادرار را تجربه می کنند ، که می تواند شامل تمایل مکرر به ادرار کردن و نشت های تصادفی هنگام عطسه یا سرفه باشد.

اگر زایمان واژینال داشته اید، ممکن است چیزی را که به عنوان سستی واژن شناخته می شود، تجربه کنید. این شل شدن بافت های ناحیه واژن و کف لگن است که می تواند با بی اختیاری، افتادگی و ناراحتی در حین مقاربت همراه باشد. ما خوشحالیم که اکنون درمان آر اف واژن در مشهد را به بیماران در کلینیک خود ارائه می دهیم. 

این یک درمان سفت کردن واژن و از بین بردن مشکلات متعدد واژن از راه غیر جراحی است که قبلاً نتایج بسیار چشمگیری را ارائه کرده است. 

در اینجا، نگاهی دقیق‌تر به نحوه کارکرد، عملکرد و چرایی آن می‌اندازیم

درمان های آر اف واژینال چیست؟

شلی واژن (به عبارت عامیانه شلی) یکی از عواقب متداول زایمان است و عوارض جانبی آن شامل از دست دادن احساس در حین مقاربت است. 

آر اف واژینال برای چه کسانی است؟

درمان با آر اف واژینال برای بانوانی است که می ‌خواهند اعتماد به نفس و رفاه خود را در مورد مسائلی مانند لذت بردن از رابطه جنسی و بی ‌اختیاری ادرار افزایش دهند. 

اینها می ‌تواند به دلیل وضعیتی به نام شلی واژن باشد که بسیار رایج است.

بهترین کلینیک آر اف واژن در مشهد - دکتر دیانا حسینی

شلی واژن دقیقا چیست؟

شلی واژن میتواند ناشی از کشش ‌هایی باشد که با زایمان طبیعی، بارداری به تنهایی یا حتی به مرور زمان مانند اتفاقی که برای پوست صورت رخ دهد. 

طبق گفته 81 درصد از پزشکان زنان و زایمان، شلی واژن اغلب توسط بیماران گزارش نمی ‌شود. 

این می تواند تأثیر عمیقی بر تجربه جنسی زن از نظر میزان احساس فیزیکی او در حین مقاربت داشته باشد و در نتیجه سلامت و رفاه کلی او را کاهش دهد. 

همچنین شلی ناحیه واژن باعث کاهش حمایت دیواره های واژن از مثانه میشود و زمانی که این اتفاق رخ میدهد ، بی اختیاری ادرار می تواند نتیجه آن باشد."

"بافت واژن در اثر روند طبیعی پیری ضعیف می شود"

چگونه آر اف به درمان شلی واژن کمک می کند؟

آر اف برای گرم کردن پوشش داخلی واژن و نواحی اطراف آن استفاده می شود. 

  • کلاژن و الاستین را بازسازی می کند
  • جریان خون را بهبود می بخشد
  • رطوبت واژن را افزایش می دهد که باعث سفت شدن و انقباض بافت ها می شود.

این امر باعث رشد بیشتر کلاژن و الاستین می شود، بنابراین دیواره های واژن قوی تر و حجیم تر می شوند.اگرچه نمی‌توانید تغییرات در این دیواره‌های واژن تجدید شده را ببینید، اما می‌توانید آن‌ها را احساس کنید.

همچنین افزایش جریان خون که به روان‌کاری واژن کمک می‌کند، باعث حجیم تر شدن دیواره‌های واژن و نواحی اطراف داخلی واژن شده که این باعث ایجاد حمایت بیشتر از بافت های اطراف مانند مثانه میشود.  که این خبر خوبی برای بسیاری از بانوانی است که بی اختیاری ادرار را تجربه می کنند و قصد انجام آر اف واژن در مشهد را در کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی دارند. همچنین می توان از آن برای سفت کردن بافت های لبه های واژن یا همان لابیاها استفاده کرد.

در طول انجام آر اف واژینال چه اتفاقی می افتد؟

یک پروب باریک روی واژن و نواحی اطراف اعمال می شود که احساس گرم شدن ملایمی ایجاد می کند. برخی از بیماران این را شبیه به ماساژ سنگ گرم توصیف می کنند.

آیا انجام آر اف واژن دردناک است ؟

این فرآیند بدون درد است و تنها چیزی که ممکن است از آن آگاه باشید حرکت پروب دستگاه آر اف و یک احساس گرم شدن ملایم است.

انجام آر اف واژن چقد طول میکشه؟

انجام فرآیند کار با دستگاه آر اف واژن در مشهد و در کلینیک ما حدود 15 تا 20 دقیقه طول می کشد. 

مانند همه فرآیندهای درمانی که در کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی در مشهد انجام میشود، در مورد انجام آر اف واژن هم ما دوست داریم اطمینان حاصل کنیم که هیچ چیز عجله ای نداشته باشید و شما همیشه تا حد امکان راحت و آرام باشید.  بعد از انجام آر اف واژینال در مشهد و در کلینیک ما ، هیچ زمان استراحتی وجود ندارد و شما می توانید پس از درمان به طور معمول روز خود را ادامه دهید و به کارهای خود برسید.

هر چند وقت یک بار باید درمان با آر اف واژن انجام دهم؟

خانم دکتر دیانا حسینی مسترکورس جراحی زیبایی زنان از آمریکا ، درمان آر اف واژینال در مشهد را به شکل سه درمان با فواصل زمانی تقریباً هفتگی برای نتایج بهینه توصیه می کند.

آیا می توان از درمان آر اف واژن روی ناحیه فرج  و مهبل استفاده کرد؟

هنگامی که یک خانم حجم لابیای خود را از دست می دهد، این قضیه می تواند باعث افتادگی در ناحیه بیرونی واژن شود. این می تواند باعث ناراحتی در حین مقاربت شود و اگر لابیاها به ویژه زیر لباس های تنگ دیده شوند، احساس ناخوشایندی را در بانوان ایجاد می کند.

درمانی با آر اف واژینال میتواند وضعیت کلاژن و الاستین را در فرج و واژن بهبود ‌بخشد و باعث رفع مشکلات ذکر شده در بالا شود . انجام آر اف واژن در مشهد و در کلینیک دکتر دیانا حسینی، به دور از اینکه یک روش صرفاً زیبایی شناختی برای ناحیه واژن باشد، اغلب حس را بهبود می بخشد و بنابراین می تواند اعتماد به نفس جنسی بانوان را به طور چشمگیری افزایش دهد.

" حفظ سلامت واژن و فرج می تواند از بسیاری از مشکلات بعدی جلوگیری کند."

چگونه بفهمم سفت کردن واژن بدون جراحی برای من مناسب است؟

اگر فکر می کنید واژن شما به درستی کار نمی کند یا همان طور که می خواهید، احساس های لازم را در ناحیه واژن ندارید، درمان با آر اف واژینال برای شما ارزش بررسی دارد. این به ویژه در درمان شلی و افتادگی واژن در مدت کوتاهی پس از زایمان طبیعی موثر است. 

اما به همان اندازه، در طول و بعد از یائسگی، زمانی که آتروفی واژن (نازک شدن و خشک شدن دیواره های واژن) رایج است، درمان می تواند تأثیر مثبتی بر همه چیز از رابطه جنسی دردناک گرفته تا افتادگی خفیف داشته باشد.

هزینه درمان با آر اف واژینال در مشهد چقدر است؟

 میزان هزينه درمان با آر اف واژینال در مشهد با توجه به تعداد جلسات مورد نیاز  میتواند متغیر باشد. 

همچنین این موضوع به نوع پاسخدهی شما به درمان آر اف واژن در مشهد و در کلینیک ما نیز بستگی دارد که میتواند تعداد جلسات را تحت تاثیر قرار دهد. همواره میتوانید جهت کسب اطلاع از قیمت آر اف واژینال در مشهد ( قیمت آر اف واژینال ناحیه تناسلی در مشهد ) همه روزه غیر از ایام تعطیل و پنجشنبه ها از ساعت 15 تا 20 با شماره 05138464544 تماس حاصل نمایید . همچنین میتوانید با ورود به پیج اینستاگرام اختصاصی دکتر دیانا حسینی به آدرس از طریق دایرکت در خصوص قیمت آر اف واژینال در مشهد طرح سوال بفرمایید . 

همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما در این زمینه یا سایر زمینه ها خواهند بود.

در طول قرار انجام آر اف واژینال چه اتفاقی می افتد؟

همیشه قبل از تصمیم گیری در مورد یک برنامه درمانی بر اساس نیاز شما، یک مشاوره دقیق خواهید داشت. 

با توجه به این که در کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی در مشهد انواع دستگاه های مرتبط با رفع مشکلات واژن ، مانند دستگاه آر اف واژینال ، دستگاه لیزر واژینال ، دستگاه کربوکسی تراپی و دستگاه پلاسما و پلکسر موجود است، مشاوره دقیق برای شما برای انتخاب مناسب ترین روش درمانی بسته به مشکلی که دارید توسط دکتر دیانا حسینی در مشهد انجام میشود تا بهترین نتیجه برای شما از درمان حاصل شود.

هنگامی که دکتر دیانا حسینی بررسی کردند که آیا آر اف واژینال برای شما مناسب است یا خیر، این فرآیند حدود 20 تا 30 دقیقه طول خواهد کشید. ما همیشه تاکید میکنیم که برای انجام فرآیند های درمانی وابسته به دستگاه هیچ چیز عجله نداشته باشد و تا حد امکان راحت و آرام باشید. انجام آر اف واژینال در مشهد ، یک روش بدون درد و ساده است ، یک پروب باریک روی واژن اعمال می شود و یک احساس گرم شدن ملایم ایجاد می کند.

آیا بعد از انجام آر اف واژینال نیاز به استراحت دارم ؟

خوشبختانه اینطور نیست ، می توانید پس از انجام آر اف واژینال به طور معمول به روز خود ادامه دهید. 

بسیاری از بانوان پس از اولین جلسه انجام آر اف واژن در مشهد و در کلینیک ما ، متوجه بهبود قابل توجه علائم می شوند. با این حال، دکتر دیانا حسینی معمولاً یک دوره با سه جلسه درمان را برای نتایج بهینه توصیه می کنند.

آیا آر اف واژینال باید در سن خاصی انجام شود ؟

سن مشخصی برای انجام درمان وجود ندارد ، زیرا نیاز شما به آر اف واژینال می‌ تواند بسیار به سبک زندگی شما بستگی داشته باشد.  برای مثال، اگر بچه ‌دار شده ‌اید ، درمان با آر اف واژینال ممکن است مؤثرتر باشد و برای شما قابل توجه ‌تر باشد.  بافت واژن نیز در اثر روند طبیعی پیری ضعیف می ‌شود، بنابراین هر چه سن شما بیشتر باشد، احتمال اینکه از درمان با آر اف واژینال سود ببرید بیشتر است.

آر اف واژن چگونه می تواند مشکلات متعدد بانوان را مرتفع کند؟

"خوشبختانه، صحبت علنی در مورد مسائل صمیمی مانند چند سال پیش تابو نیست. بانوان بیشتر و بیشتری اعتماد به نفس دارند که در مورد احساس نکردن در حین رابطه جنسی صحبت کنند. وقتی میشنوید که یک درمان غیر جراحی وجود دارد، می ‌توانید اولین قدم را بردارید و در مورد آن اقدام کنید.

نتایج فیزیکی آر اف واژن چیست؟

درمان آر اف واژینال به طور خاص برای کمک به میلیون ‌ها زنی طراحی شده است که در غیر این صورت بی ‌صدا سستی واژن را می ‌پذیرند. به زبان ساده، این درمانی است که باعث می ‌شود واژن احساس سفت ‌تر، قوی ‌تر و پاسخ ‌دهی دوباره به آن کند. درست مانند پوست، بافت واژن به کلاژن و الاستین متکی است. با تحریک طبیعی تشکیل کلاژن جدید سالم و محافظ الاستین ، بافت به معنای واقعی کلمه تجدید می شود.

آیا درمان با آر اف واژن درد دارد ؟

قطعاً نه ! 

آر اف واژینال در سطح سلولی کار می کند تا بدن شما را تحریک کند تا کلاژن را در بافت واژن بازسازی و بازیابی کند.

بدون جراحی، بدون درد و بدون زمان استراحت. چیزی که این درمان را منحصر به فرد می کند این است که در واقع سطح واژن را خنک می کند، در حالی که به آرامی بافت عمیق تر را گرم میشود، و این به ایمنی و راحتی شما می افزاید."

در طول درمان با آر اف واژینال چه اتفاقی می افتد ؟

در شروع درمان با آر اف واژینال در مشهد ، پزشک یک پرب را درست در داخل دهانه واژن قرار می ‌دهد. پالس‌ های گرمایش و سرمایشی از پروب به سمت داخل واژن ساطع میشود. در طول درمان تقریبا30 دقیقه ‌ای ممکن است احساس گرما داشته باشید ، اما شما تجربه ای راحت و سریع خواهید داشت، بدون احساس درد یا نیاز خاصی به مراقبت بعد از آر اف واژینال. برخلاف روش‌ های جراحی بازسازی ناحیه واژینال، درمان با آر اف واژینال ، بافت واژن را بطور محتاطانه ، بدون برش ، اسکار بافتی یا نیاز به بیهوشی ،  تجدید می کند.

چه مدت بعد از بارداری میتوان آر اف واژینال را انجام داد ؟

تغییرات زیادی در بدن شما در طول و بعد از بارداری اتفاق می افتد. اگرچه درمان آر اف واژن در مشهد و در کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی ،  بسیار ایمن است، دکتر دیانا حسینی مسترکورس جراحی زیبایی زنان از آمریکا در مشهد، معمولاً به بیماران خود توصیه می کنند شش ماه بعد از زایمان برای انجام آر اف واژینال صبر کنند، چه زایمان طبیعی باشد و چه به شکل سزارین انجام شده باشد. این مدت زمان به بافت های واژن اجازه می دهد تا در حد ممکن بهبود یابند. پس از درمان، بافت‌ ها میتوانند حداکثر مقدار کلاژن جدید تولید کنند و بهترین نتیجه ممکن را به دست آورند. همچنین مهم است که شیردهی به پایان برسد.