لیزر سفیدی واژن در مشهد 🤗 دکتر دیانا حسینی

لیزر سفیدی واژن در مشهد، رفع تیرگی واژن با لیزر و راهکارهای موثر برای سفید و نرم کردن آن ؟

لیزر سفید کننده ناحیه تناسلی چگونه عمل میکند؟ احتمالا حضور شما در این صفحه نشان از تمایل جهت کسب اطلاعات در خصوص لیزر رفع تیرگی واژن و راه های سفید کردن واژن میباشد.

دکتر دیانا حسینی بهترین متخصص زیبایی زنان مشهد

در این مقاله سعی شده به روز ترین و جامع ترین مطالب در خصوص با کیفیت ترین و موثرترین نوع لیزر واژینال برای شما بانوان گرامی گرد آوری شده و این مطالب به طور مرتب با جدیدترین اطلاعات به روز رسانی خواهد شد.

لیزر فرکشنال CO2 به دلیل خاصیت لایه برداری، تاثیر چشمگیری بر لایه های سطحی پوست میگذارد و برای روشن کردن، رفع تیرگی، کلاژن سازی و از بین بردن چین و چروک ها موثر بوده و بسیار قوی تر از سایر روش های جوانسازی میباشد.

دکتر دیانا حسینی بهترین متخصص لیزر زنان مشهد

آیا میتوان در ایام کرونا لیزر سفید کننده واژن را انجام داد؟

در گام نخست توصیه ما به شما بانوان عزیز ماندن در خانه و رعایت دقیق پروتوکل های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی در انجام کارهای روزمره میباشد تا از بیماری کرونا دور باشید و با لطف خداوند و تلاش خدمتگذاران عرصه بهداشت و درمان و کمک و رعایت شما مردم سرزمین مقدسمان از این روزهای سخت گذر کنیم. 

لیزر سفید کننده و روشن کننده واژن در مشهد - دکتر دیانا حسینی

اما برای بانوان عزیزی که مایل به انجام لیزر سفیدی واژن در مشهد ( لیزر سفیدی بیکینی در مشهد) هستند، این نوید را میدهیم که تمام پروتکل های بهداشتی و انجام ضدعفونی کامل و منظم محیط و دستگاه ها به شکل دقیق و صحیح در کلینیک زیبایی زنان دکتر دیانا حسینی انجام پذیرفته تا شما بانوان گرامی چه برای انجام خدمات زیبایی و لیزر و چه برای انجام خدمات درمانی به کلینیک دکتر دیانا حسینی مراجعه میکنید از لحاظ حفظ سلامت و محیط بهداشتی و ضدعفونی شده خیالی آسوده و بی دغدغه داشته باشید.

رفع تیرگی آلت تناسلی خانم ها در مشهد با لیزر -دکتر دیانا حسینی

در ادامه دکتر دیانا حسینی روش های متفاوت برای سفید کردن واژن و انجام لیزر سفیدی واژن در مشهد مزایا و معایب هریک از این روشها ( استفاده از لیزر سفید کننده ناحیه تناسلی ) را برای شما بررسی میکنند. 

در اکثر موارد در ناحیه مدیترانه و خاورمیانه افراد پوست به نسبت تیره تری دارند. در حالت کلی هم رنگ برخی نواحی بدن مانند ناحیه تناسلی تیره تر از دیگر نواحی دیگر است. 

این موضوع موجب دغدغه و نگرانی بسیاری از خانم ها نسبت به زیبایی و جذابیت ظاهری شان شده و باعث میشود اعتماد به نفس کمتری در روابط جنسی خود داشته باشند. 

اگر تیرگی ناحیه تناسلی یکی از دغدغه های تهدیدکننده زیبایی شما به حساب می آید نیاز به هیچ گونه نگرانی نیست. زیرا علم پزشکی مانند بسیاری حوزه های دیگر این مشکل را به آسانی برطرف میکند. 

بدون اغراق خانم دکتر دیانا حسینی با مدرک مسترکورس جراحی زیبایی زنان از آکادمی جراحی زیبایی آمریکا بهترین متخصص زیبایی زنان در مشهد و بهترین انتخاب برای شما هستند و با توجه به توانایی و دوره های گذرانده ی تکمیلی و تحصیلی جای هیچ گونه شک و تردیدی باقی نخواهد ماند.

لیزر سفید کننده واژن مشهد- دکتر دیانا حسینی

علل تیرگی ناحیه تناسلی

تیرگی واژن و نیاز به رفع تیرگی واژن به دلایل مختلفی میتواند ایجاد یا تشدید شود. به صورت کلی میتوان موارد زیر را عامل تیرگی ناحیه تناسلی دانست :

تاثیر ژنتیک در تیره شدن ناحیه تناسلی بانوان :

پوست برخی افراد به صورت ژنتیکی در بعضی قسمت های بدن تیره تر است که ناحیه تناسلی هم جزو این مناطق است و در دوران بلوغ این تیرگی پوست گاهی شدت پیدا میکند.

تاثیر افزایش سن در تیره شدن ناحیه تناسلی بانوان :

همزمان با افزایش سن بدلیل تغییرات هورمونی بافت ناحیه تناسلی دچار تیرگی می گردد.

 • مرطوب بودن ناحیه تناسلی
 • پوشیدن لباسهای زیر تنگ و غیر نخی 
 • ایجاد عرق و رطوبت در ناحیه تناسلی
 • اصطکاک و سایش پوست ناحیه تناسلی بر اثر برخی ورزش ها
 • تغییرات هورمونی ناشی از بارداری با برخی بیماریهای خاص مثلا به دلیل افزایش یافتن هورمون انسولین
 • عفونت باکتریایی (برای دلایل و درمان عفونت های واژن و رحم اینجا را بخوانید)

تاثیر نژاد در تیره شدن ناحیه تناسلی بانوان :

 • بانوان ناحیه مدیترانه، خاورمیانه یا از نژادهایی با پوست تیره
 • تیغ زدن مکرر ناحیه تناسلی و یا شیو کردن با تیغ های کند
 • کمبود برخی ویتامین ها و مواد معدنی در بدن
 • تولید بیش از حد ملاتونین در پوست ناحیه واژن
 • استفاده مداوم از پودر تالک
 • سندروم تخمدان پلی کیستیک
 • استعمال برخی از کرم ها, صابون ها, شامپوهای بدن و محصولات دیگر

راهکارهای رفع تیرگی واژن و سفید و پنبه ای کردن آن

همانطور که گفتیم در نژاد ما مردم خاورمیانه تیره تر بودن ناحیه تناسلی نسبت به دیگر بخش های بدن طبیعی ست. با اینحال افراد به دنبال روشهای موثر برای روشن تر کردن این ناحیه از بدن خود هستند تا جذابیت و زیبایی بیشتری داشته باشند. راههای زیادی برای سفید کردن واژن ارائه شده است. راهکارهایی مثل :

سفید کردن ناحیه تناسلی با صابون :

این صابون ها حاوی مواد شیمیایی هستند که باعث به هم خوردن تعادل pH واژن میشود. به هم خوردن تعادل pH واژن، باعث مستعد شدن به عفونت های ناحیه واژینال و همچنین تیرگی بیشتر پوست واژن میشود.

سفید کردن ناحیه تناسلی با کرم های موضعی شیمیایی با گیاهی :

استفاده از کرم های موضعی شیمیایی و گیاهی برای سفید کردن واژن گاهی عوارض پوستی ناخوشایندی را به دنبال دارد و نتیجه حاصل از آن نیز زودگذر است. بسیاری از این کرم ها و محلول های روشن کننده دارای ماده سرطانزای هیدروکینون است و اصلا توصیه نمیشوند.

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر ( رفع تیرگی واژن با لیزر )

هر یک از روش هایی که در بالا ذکر کردیم مزایا و معایب خود را دارد ولی در بین این روشها روز به روز به طرفداران روشن کردن واژن با لیزر افزوده میشود. اثرگذاری بسیار بالا و نتیجه ی عالی که در زمان کوتاه حاصل میشود باعث شده بانوان زیادی برای سفید کردن و رفع تیرگی واژن، لیزر را انتخاب کنند.

 طبق آخرین تحقیقات انجام شده علمی میزان موفقیت این روش چنانچه به درستی و توسط پزشک متخصص و دوره دیده انجام شود حداقل هشتاد درصد است. رفع تیرگی ناحیه تناسلی و سفید کردن واژن با لیزر سفید کردن پوست واژن با لیزر جدیدترین و موثرترین روش جهت درمان تیرگی و کبودی ناحیه واژن می باشد.

منابع :

https://www.medicalnewstoday.com/articles/326210

https://www.healthline.com/health/vaginal-bleaching

https://www.medicalnewstoday.com/articles/vaginal-bleaching

https://centreforsurgery.com/services/genital-bleaching-vaginal-lightening-london-uk/

نام دیگر این روش، لیزر بلیچینگ واژن میباشد. این روش رفع تیرگی واژن یک عمل سرپایی و بدون درد است. هر جلسه لیزردرمانی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی حدود 10 دقیقه طول میکشد و تعداد جلسات مورد نیاز برای بهترین نتیجه بستگی به میزان تیرگی ناحیه تناسلی و نظر خانم دکتر دیانا حسینی دارد. 

تیرگی مداوم ناحیه تناسلی از غلظت بالای ملانین زیر لایه اپیدرم در یک ناحیه مخصوص نشأت میگیرد. برای رفع این تیرگی با استفاده از لیزر و با هندپیس whitening ، لایه اپیدرم در ناحیه تیرگی برداشته میشود.

رفع تیرگی واژن با لیزر ، درمانی با حداقل عوارض است

رفع تیرگی واژن با لیزر روشی بیخطر و با حداقل عوارض است که میتواند شامل سفید کردن پوست بخش بیرونی ناحیه تناسلی ، رفع تیرگی لبهای کوچک و لبهای بزرگ (لابیا مینور - لابیاماژور)، رفع تیرگی ناحیه اطراف مقعد و پرینه شود.

هزینه لیزر سفید کننده و رفع تیرگی واژن در مشهد

هزينه سفيد كردن واژن با ليزر ( هزینه لیزر سفیدی واژن ) ؟

 میزان هزينه سفيد كردن واژن با ليزر با توجه به تعداد جلسات مورد نیاز و مهارت جراح میتواند متغیر باشد. همچنین این موضوع به نوع پاسخدهی شما به درمان سفید کردن واژن با لیزر نیز بستگی دارد که میتواند تعداد جلسات را تحت تاثیر قرار دهد. همواره میتوانید جهت کسب اطلاع از قیمت سفيد كردن واژن با ليزر در مشهد ( قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی در مشهد ) همه روزه غیر از ایام تعطیل و پنجشنبه ها از ساعت 15 تا 20 با کلینیک زیبایی زنان دکتر دیانا حسینی به شماره 05138464544 تماس حاصل نمایید.

همچنین میتوانید با ورود به  پیج اینستاگرام اختصاصی دکتر دیانا حسینی از طریق دایرکت در خصوص قیمت لیزر سفید کننده ناحیه تناسلی در مشهد طرح سوال بفرمایید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما در این زمینه یا سایر زمینه ها خواهند بود.

لیزر رفع تیرگی واژن مشهد _ دکتر دیانا حسینی

سفید کردن واژن با لیزر (رفع تیرگی واژن با لیزر)  چند درصد روشن تر میشود؟

با بهره گیری از لیزر و انجام فرآیند صحیح تا 80 درصد میتوان واژن را نسبت به آن چیزی که هست روشن تر نمود و ماندگاری طولانی و در بسیاری از موارد دائمی دارد.

آیا سفید کردن واژن با لیزر ( رفع تیرگی واژن با لیزر ) دردناک است؟

لیزردرمانی روشی غیرتهاجمی و بدون درد است. با اینحال توصیه میشود بیمار یک ساعت قبل از لیزردرمانی از پماد بی حسی استفاده کند . 

چه تعداد جلسه لیزردرمانی برای روشن شدن واژن مورد نیاز است ؟

تعداد جلسات بین یک تا سه جلسه متفاوت است و این تفاوت بستگی به شدت تیرگی پوست و انتظار شما از نتیجه لیزردرمانی دارد. ولی با انجام حتى یک جلسه نیز نتایج چشمگیری مشاهده میشود. نتیجه سفید کردن واژن، بعد از گذشت دو هفته از لیزردرمانی کاملا مشهود و قابل تشخیص است. با اینحال جهت حصول بهترین نتیجه درمان انجام سه جلسه با فواصل ۳۰ تا ۶۵ روز، توصیه میشود.

چگونه لیزر تیرگی واژن و ناحیه تناسلی را برطرف میکند؟  نحوه کار لیزر سفید کننده ناحیه تناسلی چگونه است ؟

رفع تیرگی واژن با لیزر تکنیک ساده اما دارای نکات طلایی و مهم در نحوه ی صحیح انجام فرآیند توسط پزشک است.

دکتر دیانا حسینی با گذراندن دور  های تخصصی و کسب مدرک جراحی زبیایی زنان از آکادمی جراحی زیبایی آمریکا با جدیدترین متد های جهان و دستگاه های به روز این فرآیند را با کسب بهترین نتیجه برای شما عزبزان به انجام میرسانند.

پرتو لیزر در مدت زمان کوتاهی روی اندام مورد نظر تابانده میشود. برای سفید کردن واژن با لیزر، از انرژی فوتون های ارسالی لیزر، به منظور تبخیر لایه های تیره پوست بدون ایجاد خراش و یا زدن صدمه به ساختار پوست انجام میشود. در این فرایند، با تابش لیزر در واژن، سفیدی پوست و اطراف واژن انجام میشود. تنها علت بروز این تغییر، افزایش تولید کلاژن در پوست میباشد. نتیجه سفید کردن واژن، بعد از گذشت دو هفته از لیزردرمانی کاملا مشهود و قابل تشخیص است. 

کاندیدای مناسب برای لیزر سفیدی واژن در مشهد

 • افرادی که تمایل دارند در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین اثربخشی را در رفع تیرگی واژن خود شاهد باشند
 • افرادی که احساس میکنند تیرگی ناحیه تناسلی زیبایی شان را تحت تاثیر قرار داده است.
 • افرادی که به علت تیرگی پوست واژن از رابطه ی جنسی شرم دارند و اعتماد به نفس خود را از دست داده اند.
 • دختران مجردی که نگران زیبایی و جذابیت ناحیه تناسلی خود، در رابطه با همسر آینده خود میباشند.
 • افرادی که تمایل دارند پوست واژن شفاف تر و نرم تری داشته باشند.

مزایای رفع تیرگی واژن با لیزر بسیاری دارد که میتوان به صورت خلاصه به موارد زیر اشاره نمود :

 • روشی غیرتهاجمی و بدون درد و خونریزی است.
 • مدت زمان لیزردرمانی بسیار کوتاه است. حدودا بین 10 الى 15 دقیقه.
 • نتایج اثربخش و سریع دارد.
 • اثر لیزردرمانی طولانی مدت است.
 • علاوه بر رفع تیرگی باعث جوان سازی و شادابی پوست واژن میشود.
 • نیاز به بستری و همراه ندارد و بعد از لیزر میتوانید به امور روزمره خود بپردازید.

آیا همه افراد میتوانند لیزر بلیچینگ (روشن کننده واژن) را انجام دهند؟

محدودیت خاصی برای استفاده از این نوع لیزر وجود ندارد و تقریبا تمامی خانم ها میتوانند از آن برای سفیدی دائمی پوست واژن خود استفاده کنند. تنها افرادی که دارای بیماری های سیستمیک یا موضعی حاد هستند نمیتوانند از این روش استفاده کنند. همچنین انجام لیزر روشن کننده در افرادیکه به بیماری های پوستی نظیر لیکن پلان و ویتیلیگو و زگیل تناسلی یا تبخال تناسلی دچار هستند و یا از قرص راکوتان استفاده میکنند نیز توصیه نمیشود. (برای مطالعه درباره درمان زگیل تناسلی با لیزر اینجا را بخوانید)

اقدامات مورد نیاز برای رفع تیرگی واژن با لیزر

ابتدا توصیه میکنیم برای هر عمل زیبایی که میخواهید تصمیم بگیرید مطالب مربوطه به آن را به صورت کامل مطالعه کنید. ما در وبسایت دکتر دیانا حسینی این مطالب را به صورت جامع و کامل فراهم میکنیم و اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید با ما در صفحه رسمی اینستاگرام دکتر دیانا حسینی یا از طریق شماره تلگرام بالای صفحه در تماس باشید. 

مواردی که قبل از لیزر روشن کننده واژن باید به آنها توجه کنید :

 • بهترین زمان برای انجام لیزر روشن کننده واژن یک هفته بعد از پایان پریود ماهانه است.
 • توجه داشته باشید قبل از انجام لیزر، هر گونه عفونت فعالی در ناحیه واژن باید درمان گردد.
 • به خاطر داشته باشید سه روز قبل از جلسه سفید کردن واژن از اپیلاسیون، شیو یا برنزه کردن ناحیه تناسلی خودداری کنید.
 • از یک هفته قبل از انجام لیزر مصرف هر گونه کرم و پماد ( سفید کننده یا ...) در ناحیه مورد نظر را قطع کنید.
 • شب قبل از انجام لیزر سفید کننده واژن استحام کنید.
 • شب قبل از لیزر رابطه جنسی نداشته باشید.
 • پیشنهاد میشود یک دامن یا شلوار نسبتا گشاد بپوشید.
 • در حین درمان اشعه لیزر به نواحی مهبل، واژن، مقعد و اطراف ناحیه تناسلی تابانده میشود که حدود ده الى 15 دقیقه طول میکشد.
 • بعد از مدت زمان کوتاهی، میتوانید بدون هیچ مشکلی کلینیک را ترک کنید. 

نتایج درمان رفع تیرگی واژن با لیزر

نتیجه لیزر بلیچینگ در کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی بعد از دو هفته به صورت محسوس قابل مشاهده است.

 عوارض جانبی سفید کردن واژن با لیزر

با توجه به استانداردهای بالا که توسط خانم دکتر دیانا حسینی رعایت میشود این روش عارضه خاصی ندارد. ممکن است به مدت چند روز کمی احساس درد و سوزش داشته باشید که طبیعی ست و میتوانید طبق نظر خانم دکتر دیانا حسینی از پمادهای مخصوص استفاده کنید.

آیا میتوان لیزر سفید کردن واژن ( لیزر سفید کننده ناحیه تناسلی ) را همزمان با لیزر موهای زائد انجام داد؟

در خصوص اینکه میتوان همزمان با سفید کردن واژن، لیزر موهای زائد را انجام داد باید بیان کرد که خیر زیرا نه شخص از لیزر موهای زائد نتیجه میگیرد و نه از روشن کردن واژن. در زمان لیزر موهای زائد باید فولیکول مو تحت تاثیر لیزر قرار گیرد تا دیگر رویش موهای زائد رخ ندهد. از طرف دیگر لیزر موهای زائد روی پوست های روشن تر با موهای تیره تر بهتر جواب میدهد به همین دلیل توصیه میشود شخص ابتدا لیزر سفید کردن واژن را انجام دهید و سپس لیزر موهای زائد را، تا بهترین نتیجه را از روند لیزردرمانی خود بگیرد.

لیزر روشن کننده واژن ( رفع تیرگی واژن با لیزر )

از مهم ترین دلایل مراجعه کنندگان برای جراحی زیبایی واژن، رفع تیرگی اندام تناسلی است. این عارضه دلایل متفاوتی دارد شستشو با آب و خشک نکردن پوست دلیل اصلی و وراثت، ضخامت ریشه موهای ناحیه تناسلی، اصطکاک بین لباس و پوست یا اصطکاک بین پوست با پوست، عارضه های پوستی، عرق کردن زیاد، تجمع سلول های مرده و . . . دلایل دیگرند. به همین ترتیب روز به روز به تعداد متقاضیان برای درمان تیرگی دستگاه تناسلی افزوده میشود. 

لیزر روشن کننده واژن :

این نوع لیزر با تکنولوژی پیشرفته خود پوست را چند درجه روشن کرده و هیچ گونه عوارضی در پی ندارد. لیزر های جراحی زیبایی واژن از جمله ایمن ترین و اثربخش ترین ابزارها برای رساندن بیمار به نتیجه دلخواه هستند. علاوه بر روشن کردن پوست ناحیه تناسلی و درمان تیرگی آن میتوان از این لیزر ها برای جوانسازی واژن نیز کمک گرفت. 

لایه های پوستی که در اثر افزایش سن افتاده و چروک میشوند، به کمک اشعه های مخصوص لیزر جوان کننده سفت و با قوام میشوند و زیبایی از دست رفته پوست دوباره باز میگردد به نحوی که در اولین جلسه درمانی جراحی زیبایی واژن نیز به راحتی میتوان تفاوت را احساس کرد.

اثرات لیزر رفع تیرگی ناحیه تناسلی بر باروری :

اصولا روشن کردن واژن با لیزر و رفع تیرگی آن با کمک لیزر اثری بر باروری نداشته و روشی ایمن در حیطه جراحی زیبایی واژن میباشد.

روش روشن کردن واژن با لیزر و رفع تیرگی آن در سال های اخیر ابداع شده است و میتوان گفت این کار ازجمله راهکارهای درمانی نوین این حیطه به شمار می آید .

در سال های 2009 تا 2012 پژوهشگران و دانشمندان با بررسی شواهد و یافته ها دریافتند که روشن کردن واژن با لیزر و رفع تیرگی آن با لیزرهای جدید روشی ایده آل ، اثربخش و مفید است .

مزیت مهم این روش در بی نیازی از برش و جراحی است و عوارض و مشکلات جراحی را به همراه ندارد که میتواند نتایج مورد انتظار و مطلوبی را برای بیمار ایجاد نماید. لیزرهای روشن کننده واژن از ایمنی بالایی برخوردار بوده و هیچ نوع عوارضی را ناشی نمیشوند.

از آنجایی که درمان این تکنیک غیرتهاجمی میباشد، تنها روی لایه سطحی تاثیر میگذارد و مشکلی برای بافت های زیرین ایجاد نمیکند. هنگام استفاده از این تکنیک درمانی در جراحی زیبایی واژن، از ژل بی حسی استفاده شده و در درمان بخش های داخلی بیمار دردی احساس نمیکند. طول درمان و مدت جلسه لیزر روشن کننده واژن و رفع تیرگی آن بسیار کوتاه تر از روش های مرسوم است.

"تمامی مطالب این صفحه از لحاظ علمی توسط دکتر دیانا حسینی تایید شده است."

دکتر دیانا حسینی

متخصص زنان و زایمان و نازایی

فوق تخصص جراحی سرطان های زنان

مسترکورس جراحی زیبایی زنان از آکادمی جراحی زیبایی آمریکا